Kādu daudzumu nepieciešamo uzturvielu ir iespējams uzņemt ar piena maisījumu?

Laika posmā no viena līdz trīs gadu vecumam mazuļa organisms sasniedz galveno attīstības posmu. Šajā laikā īpaši svarīgi ir nodrošināt atbilstošas uzturvielas pareizā daudzumā. Aptamil 3 piena dzēriens ir bagātināts ar nepieciešamajām uzturvielām. Tikai 1 glāze* Aptamil 3 piena dzēriena nodrošina 77% no ieteicamās D vitamīna**, 48% no ieteicamās kalcija**, 37% no ieteicamās dzelzs**, 30% no ieteicamās Omega-3 & 6*** dienas devas, kā arī satur citus mazulim nepieciešamos vitamīnus, uzturvielas un minerālvielas.

Var izvēlēties arī Aptamil 3 piena dzērienu, kurš jau ir gatavs lietošanai un var baudīt kā siltu, tā aukstu. Ja mazulis atsakās dzert piena dzērienu, tad esiet gudri un izmēģiniet receptes, kurās ir pievienots Aptamil 3 piena maisījums - brokastu putras, musli, veselīgi smūtiji un kokteiļi u.c.

*Viena glāze ir viena porcija piena dzēriena (230 ml).
**Dienas devas ir aprēķinātas, izmantojot LR Veselības ministrijas izdoto rīkojumu “Ieteicamās enerģijas un uzturvielu devas Latvijas iedzīvotājiem”.
***Dienas deva ir aprēķināta, izmantojot EFSA zinātnisko atzinumu par tauku un taukskābju ieteicamo devu. EFSA Journal 2010;8(3):1461.

 

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com