Mammas Initas pieredze pārejot uz Aptamil 3 bez pievienotas palmu eļļas

Ziņa, ka Aptamil 3 sastāvā vairs netiek pievienota palmu eļļa, man nudien šķita ievērības cienīga. Pāriešana uz jauno maisījumu Sofijai izdevās ļoti viegli – man pat šķiet, ka viņa nemanīja atšķirību. Pati prasa un izdzer visu, ko sagatavoju. Piena dzēriens viņai ir sevišķi mīļš rituāls pirms miedziņa.

Es savām meitiņām piena maisījumu sāku dot, tuvojoties lēmumam par zīdīšanas pārtraukšanu. Manas meitenes ir smalkas uzbūves, viņām, salīdzinot ar pieņemto standartu, ir mazs svars. Kaut arī kopumā apetīte viņām ir laba, mēdz gadīties dienas, kad bērni ēd mazāk vai arī vēlas ēst tikai vienu produktu un nekas cits neinteresē. Tāpēc ģimenes ārsts silti ieteica papildus dot piena maisījumu, lai bagātinātu uzturu ar vērtīgām uzturvielām un vitamīniem.

Šobrīd izvēlos Aptamil 3, kas paredzēts 12+ un var būt lielisks papildinājums uzturam. Jūtos pārliecināta, ka mani bērni saņem visu augošam organismam nepieciešamo un nozīmīgu imūnsistēmas atbalstu, jo Aptamil 3 satur C un D vitamīnu, kalciju, dzelzi, Omega 3 un Omega 6.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv