Māmiņas pieredzes stāsts pārejot uz uzlaboto Aptamil 2

Sigita: “Haralds jau pusgadu bija lietojis iepriekšējo Aptamil 2, un šīs divas nedēļas uzkrājām pieredzi uzlabotā piena maisījuma lietošanā. Kā par jebkuru jaunumu, arī par uzlaboto Aptamil 2 man radās jautājumi, īpaši par piena maisījuma pagatavošanu. Šaubījos, vai es pratīšu to pareizi sajaukt, jo atšķirībā no iepriekšējā šis ir spēcīgi jāsakrata – tas lasāms instrukcijā, to uzsver arī pediatre. Sākumā man pie tā bija jāpierod, bet ļoti ātri pielāgojos un iemanījos sajaukt tā, lai putas pārāk neveidotos. Izrādās, jo pilnāka pudele, jo mazāk veidojas putas, un otrādi. Faktiski maisījums ir jāpilda atbilstoša tilpuma pudelē. Uzlabotā Aptamil 2 maisījuma konsistence, kas ir biezāka un ne tik drūpoša, ir ērtāk lietojama un dozējama.”

“Vēl vienas bažas man bija par to, kā reaģēs bērna vēderiņš. Mans mazais, kurš ir jūtīgs uz jaunumiem viņa ēdienkartē, uzlaboto Aptamil 2 pieņēma jau pirmajā ēdienreizē, izēdot visu porciju. Arī turpmākās dienas neradīja nekādus nepatīkamus pārsteigumus, vienīgi prieku – nemainot ēšanas paradumus, vēdera izeja bija normalizējusies, maisījums vienmēr tika izdzerts pilnībā, arī Haralda miedziņš uzlabojās. Piektajā uzlabotā piena maisījuma lietošanas dienā secināju, ka pāreja no iepriekšējās formulas uz uzlaboto man un Haraldam ir pagājusi ļoti veiksmīgi. Mazulis ir omulīgs, aktīvs, labi ēd un guļ, kā arī nav novērota ne vēdera pūšanās, ne kādas citas nebūšanas.”

“Man, kā jau jebkurai māmiņai, ir ļoti svarīgi, lai bērniņš saņem tikai labāko, un, lasot maisījuma aprakstu, secinu, ka ar uzlaboto Aptamil 2 maisījumu spēju viņam to nodrošināt. Fakts, ka piena maisījuma formula tiek uzlabota, liek man secināt, ka ražotājs aktīvi strādā pie tā, lai arī tos mazuļus, kurus māmiņas ar savu krūts pienu pabarot vairs kaut kādu iemeslu dēļ nespēj, nodrošinātu ar labāko, vērtīgāko un kvalitatīvāko maltīti.”

Sigita Ķerpe (27), dēls Haralds, 11 mēneši.

 

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv