Māmiņas pieredzes stāsts pārejot no iepriekšējā piena maisījuma uz uzlaboto Aptamil 2

Agnese: “Pirms sākām lietot uzlaboto Aptamil 2, bija problēmas ar barošanu. Bērns bez skandalēšanās neēda nevienu piena maisījumu – nemitīgi bļāva, galviņu grieza prom. Barot bija sarežģīti, un maziņā par maz pieņēmās svarā. Izmēģinājām dažādus maisījumus, bet Vanesai neviens nepatika. Toties par uzlaboto Aptamil 2 esam sajūsmā. Ik reizi, kad to piedāvāju Vanesai, viņa bez pretošanās un ar prieku to izdzer tukšu.”

“Pieredzes projektu uzsāku ar pediatres ieteikto 120 ml Aptamil 2 devu pusdienās, un jau pirmajā reizē mazā izēda visu piena maisījumu. Nākamajā dienā pusdienās jau piedāvāju 210 ml, savukārt pirms gulētiešanas vēl 150 ml uzlabotā Aptamil 2, palēnām pēc shēmas maisījuma daudzumu un ēdināšanas reižu skaitu palielinot. Turpmākajās dienās novēroju, ka Vanesas vēdera izeja kļuvusi mīkstāka un mazā ir apmierinātāka, jo jūtas paēdusi. Viņa labi guļ gan naktīs, gan diendusu, kas, protams, ietekmē visas ģimenes kopējo labsajūtu.”

“Visas Aptamil 2 lietošanas laikā neradās problēmas – nedz ar maisījuma pagatavošanu vai lietošanu, nedz negulētām naktīm vai jebkādām citām izpausmēm, kas varētu saistīties ar jauna produkta ieviešanu mazuļa ēdienkartē. Kopumā visa mūsu ģimene ir ļoti apmierināta, esam priecīgi un pateicīgi par iespēju piedalīties Aptamil 2 lietošanas pieredzes projektā.”

Agnese Luksa (31), meita Vanesa, 8 mēneši.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv