Māmiņas pieredzes stāsts pārejot no iepriekšējā Aptamil 2 uz uzlaboto Aptamil 2

Katrīna: “Uzsākot lietot uzlaboto Aptamil 2, biju satraukusies, kā Amēlija uzņems atkal jaunu piena maisījumu. Pirms tam meita bija lietojusi citus maisījumus, taču tos reizi pa reizei nācās mainīt, jo neviens no tiem viņu šķietami neapmierināja – no dažiem pūtās vēderiņš, citi viņai nešķita pietiekami garšīgi. Taču jau no pirmās uzlabotā Aptamil 2 lietošanas reizes atguvu sirdsmieru, jo mazā šo maisījumu pieņēma ļoti labi un pāreja notika pārsteidzoši gludi. Meitiņa pēc maltītes ievērojami mazāk atgrūda maisījumu un pat izgulēja visu nakti – šo brīnišķīgo parādību novēroju visu divu nedēļu laikā.”

“Pirmajā dienā Amēlija izēda visu piedāvāto devu – 180 ml. Tajā pašā dienā novēroju, ka Amēlijas vēdera izeja normalizējas un meitiņa jūtas apmierinātāka, mierīgāka nekā līdz šim. Kad biju pārliecinājusies, ka mēs abas ar meitiņu piena maisījumu pieņemam, ēdienreižu skaitu turpināju palielināt tā, kā pārejas shēmā norādīts.”

“Ar piena maisījuma sajaukšanu nebija nekādu problēmu, tieši otrādi – šķita, ka tas izšķīst labāk. Arī putu daudzums likās tāds pats kā citiem maisījumiem. Pirmajās reizēs es brīdi nogaidīju, līdz putas nosēžas, taču vēlāk nedz es, nedz bērns tām īsti uzmanību vairs nepievērsām.”

“Līdz šim uzlabotais Aptamil 2 maisījums vēl nekad nav pudelītē palicis neapēsts, kā tas bija ar iepriekšējo maisījumu. Reizēm pat papildu 30 ml piena maisījuma Amēlijai ir par maz, jo gribētu to ēst vēl un vēl. Šobrīd varu teikt, ka līdz Amēlijas viena gada sasniegšanai nevienu citu maisījumu kā vien uzlaboto Aptamil 2 meitai nepiedāvāšu.”

“Analizējot Aptamil 2 pieredzes projektā pavadītās divas nedēļas, jāsecina, ka bērns ir pieradis pie jaunā maisījuma un to panes labi. Ir uzlabojusies Amēlijas miega kvalitāte, jo viņa guļ visu nakti un labāk guļ arī miedziņu dienas laikā. Priecē arī tas, ka Aptamil 2 plaši ir pieejams teju katrā veikalā, arī pie mums ārpus Rīgas.”

Katrīna Zariņa (31), meita Amēlija, 6 mēneši.
 

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv