Kāpēc mātes piena oligosaharīdi ir tik būtiski jūsu mazuļa attīstībai?

Mātes piens ir uzturvielu un bioaktīvo savienojumu avots ar ārkārtīgi sarežģītu un daudzveidīgu sastāvu, dažādās vielas mātes piena sastāvā viena otru papildina, lai nodrošinātu visu nepieciešamo Jūsu mazuļa augšanai un attīstībai.

Vieni no šādiem savienojumiem ir mātes piena oligosaharīdi (MPO), kuriem ir būtiska loma veselīgas imūnsistēmas attīstībā, labvēlīgi iedarbojoties uz zarnu traktu (tajā atrodamas 70–80 % imūnšūnu).

Kas ir mātes piena oligosaharīdi (MPO)?

Mātes piena oligosaharīdi ir ogļhidrātu molekulas, kas ir atrodami mātes pienā. Tās ir trešā lielākā mātes piena sausnes sastāvdaļa aiz laktozes un lipīdiem. Mātes pienā ir aptuveni 200 zināmas MPO struktūras, kas viena otru papildina, labvēlīgi iedarbojoties uz zarnu traktu, lai Jūsu mazulim attīstītos veselīga imūnsistēma. Katrs litrs mātes piena satur 12–15 g MPO.

Kā Aptamil 2 Pronutra Advance ataino mātes pienā esošos mātes piena oligosaharīdus?

„Aptamil 2 Pronutra Advance” izstrādes pamatā ir 40 gadu laikā notikuši pētījumi, kas palīdzēja labāk izprast, kā apmierināt mazuļa uztura vajadzības visos tā attīstības posmos. Tieši tāpēc tagad tas satur HMO 3’GL (mātes piena oligosaharīdu ar nosaukumu 3’GL), kas dabiski atrodams mātes pienā.

Uzlabotais maisījums, kura sastāvā ir vairāk nekā 100 oligosaharīdu (3’-GL un GOS/FOS), tiecas atdarināt mātes pienā esošo mātes piena oligosaharīdu daudzumu, daudzveidību un funkcionalitāti.

Aptamil 2 Pronutra Advance tiecas atdarināt mātes pienā sastopamos mātes piena oligosaharīdus divos galvenajos veidos: tas satur apmēram 53–66 % no mātes pienā esošo oligosaharīdu daudzuma. Tā oligosaharīdu struktūras līdzinās vairāk nekā pusei no mātes pienā esošajām struktūrām.

Kādi ir Aptamil 2 Pronutra Advance lietošanas ieguvumi?

Aptamil 2 Pronutra Advance oligosaharīdu struktūras palīdz nodrošināt līdzīgu labvēlīgu prebiotisko ietekmi, kādu mazulis var saņemt no mātes piena. Apvienojumā ar būtiskajiem C un D vitamīniem tie veicina mazuļa imūnsistēmas darbību.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv