Kā uzsākt lietot jauno piena maisījumu?

Kā uzsākt lietot jauno piena maisījumu: pakāpeniska pāreja uz uzlaboto Aptamil® 2, 3 vai 4 Pronutra®-ADVANCE?

Mūsu uzlabotās piena maisījuma formulas pamatā ir patentēta sastāvdaļu kopuma un unikāla ražošanas procesa kombinācija. Šīs kombinācijas klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka mūsu izstrādātā formula ir lieliski piemērota bērniem un ir droša lietošanā.

Ja plānojat sākt lietot Aptamil 2,3 vai 4 Pronutra Advance piena maisījuma formulu, iesakām to sākt lietot pakāpeniski, lai ļautu Jūsu mazuļa gremošanas sistēmai pierast pie piena maisījuma sastāva. Lai arī, sākot lietot jauno piena maisījumu, daļai mazuļu ir nepieciešams vairāk laika, lai pierastu pie iespējamām gremošanas sistēmas darbības pārmaiņām, šīs pārmaiņas ir nebūtiskas un pārejošas, tāpēc varat būt pārliecināti, ka mūsu formula ir lieliski piemērota mazuļiem un droša, kad to sākat lietot. Lai gan pierašana pie uztura maiņas ne vienmēr notiek ātri, tās laikā mazuļa gremošanas sistēmai ir laiks pielāgoties, un, uzsākot lietot mūsu ražoto piena maisījumu, Jūs varat justies pārliecināti, ka mazulis saņem pašu labāko.

Piena maisījuma lietošanas uzsākšana

Lai pakāpeniski sāktu lietot jauno Aptamil® 2, 3 vai 4 Pronutra®-ADVANCE piena maisījumu, sāciet to lietot reizi dienā – lai mazulis pie jaunā uztura ātrāk pierastu, ideāli, ja piena maisījumu dosiet dienas pirmajā pusē, pārējā dienas laikā saglabājot jau ierasto mazuļa ēdināšanas kārtību. Tiklīdz šis uztura režīms ir nostabilizējies (tas var aizņemt divas līdz trīs dienas), sāciet dot jauno piena maisījumu jau divas reizes dienā. Šādā veidā turpiniet barot mazuli, kamēr visās ēdienreizēs tiek izmantots jaunais piena maisījums. Zemāk varat aplūkot pāreju uz jaunā piena maisījuma ieviešanu uzturā ilustrācijas veidā.

Dažiem mazuļiem var būt nepieciešama nedēļa, lai pierastu pie jaunās piena maisījuma formulas. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu par bērna uzturu. Jūsu ārsts var nozīmēt īpaši jūsu mazulim piemērotu uztura nomaiņas laika periodu vai ēdināšanas grafiku.

Ieteicamā pārejas shēma*

 

Ēdināšana

1.

2.

3.

4.

5.

1. diena

2. diena

3. diena

4. diena

5. diena

Pašreizējais maisījums

Patentētā jaunās paaudzes formula

* Balstoties uz ēdināšanas režīmu < 3 mēn. vecam bērnam.

Ko iesākt, ja pamanāt kādas pārmaiņas

Visas mūsu piena maisījuma formulas ir pārbaudītas, lai garantētu to atbilstību striktiem kvalitātes un drošuma standartiem, un tās ir pilnībā drošas Jūsu mazulim. Tomēr, ja gadījumā pamanāt kādas nevēlamas pārmaiņas mazuļa pašsajūtā, sākot lietot jauno piena maisījuma formulu, sazinieties ar savu ārstējošo ārstu. Pilnīgi iespējams, ka pēc pāris nedēļām varat atkārtoti sākt lietot jauno piena maisījumu.

Piena maisījuma sagatavošana

Ikreiz, kad sākat lietot jaunu piena maisījumu, iesakām pievērst uzmanību pagatavošanas instrukcijai, lai Jūs būtu informēti par labāko veidu, kā pagatavot maisījumu.

Lai atbilstu mūsdienu veselības un drošuma prasībām, piena maisījumu pagatavošanas vadlīnijas laika gaitā ir mainījušās. Neskatoties uz to, mūsu tīmekļa vietnē (www.aptaclub.lv), kā arī uz katra piena maisījuma iepakojuma, Jūs allaž atradīsiet jaunāko informāciju, kā vislabāk soli pa solim pagatavot maltīti mazulim.

Ko der atcerēties, uzsākot lietot jauno piena maisījumu

  • Uzlaboto piena maisījuma formulu mazuļa uzturā ieviesiet pakāpeniski, sākot ar vienu maltīti dienas pirmajā pusē, laika gaitā piena maisījumu izmantojot visās ēdienreizēs.

  • Katru reizi, kad uzsākat jauna piena maisījuma lietošanu, atcerieties par precīzu maisījuma pagatavošanas instrukciju, kura atrodama katra iepakojuma aizmugurē.

  • Ja pamanāt kādas izmaiņas Jūsu mazuļa pašsajūtā vai gadījumā, ja rodas bažas par mazuļa reakciju uz uztura maiņu, sazinieties ar savu ārstējošo ārstu.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com