Ēdināšana ar pudelīti dzemdību iestādē

Ne visās dzemdību iestādēs ir pieejams piena maisījums un barošanas piederumi. Ja plānojat barot mazuli ar piena maisījumu vai pienu atslaukt barošanai ar pudelīti, svarīgi pārliecināties, vai Jums jāņem līdzi barošanai nepieciešamās lietas.

Ja plānojat mazulim dot piena maisījumu, un izvēlētajā dzemdību iestādē tas ir pieejams, noskaidrojiet, vai tas ir tāds pats maisījums, kādu izmantosiet, atgriežoties mājās. Ja nē, ieteicams ņemt līdzi izvēlēto piena maisījumu, lai tādējādi mazulis jau no pašas pirmās dienas varētu pierast pie izvēlētā maisījuma veida.

Barošana ar piena maisījumu — sagatavošanās pirmajai barošanas reizei

Dažās, bet ne visās dzemdību iestādēs tiek parādīts, kā sagatavot mazuļa pirmo pudelīti ar maisījumu. Šī ir iespēja uzdot jebkādus Jums radušos jautājumus, lai vēlāk, sterilizējot pudelītes un gatavojot maisījumu mājās, Jūs justos droša un pārliecināta.

Pareizā knupīša piemeklēšana

Izvēloties barot mazuli ar pudelīti, jāpatur prātā, ka viens knupītis neder visiem mazuļiem. Katrs mazulis ir atšķirīgs un, iespējams, Jums būs jāizmēģina dažādas pudelītes un knupīši, līdz atradīsiet savam mazulim vispiemērotāko.

Daudz knupīšu ir izgatavoti no silikona, tomēr dažiem mazuļiem ar šādu knupīti ir grūti uzņemt barību. Silikona knupīši ir mazāk elastīgi, kā arī mazāk līdzinās sievietes krūtsgalam. Var gadīties, ka Jūsu mazulim piemēroti šķitīs mīkstāka materiāla brūnie knupīši vai citas formas knupīši, piemēram, ortodontiskie knupīši.

Jūsu mazulim augot, nemitīgi mainās arī viņa vajadzības, tādēļ atcerieties, ka pirmo dzīves mēnešu laikā pudelītes un knupīšus vajadzētu mainīt, lai barības uzņemšana mazulim saglabātos nemainīgi komfortabla.

Ja dzemdību iestādē mazuli barosiet ar pudelīti, iespējams, Jums tiks iedoti vienreizlietojamie knupīši. Ja Jums šķiet, ka mazulis ar knupīša formu ir apmierināts, paturiet prātā knupīša izmēru un formu, lai Jūs varētu līdzīgu knupīti iegādāties, atgriežoties mājās. Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt, kāda veida knupītis būs Jūsu mazulim vispiemērotākais.

Ko tālāk?

Iekļaujiet šīs preces savā iepirkumu sarakstā:

  • silikona vai ortodontiskais knupītis;

  • mazā tilpuma pudelītes (120 ml), iespējams, ar platu kaklu, kas ir vieglāk uzpildāmas;

  • mākslīgais piena maisījums, ja barosiet mazuli ar piena maisījumu.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com