Aptamil2 - Nr.1 zīmols, ko iesaka Latvijas ārsti*

Mātes piens ir labākais uzturs Jūsu mazulim. Aptamil® 2 ir paredzēts mazuļa ēdināšanai tikai tad, ja zīdīšana nav iespējama vai ir nepietiekama. Aptamil® 2 lietošana ir ieteicama tikai saskaņā ar ārsta ieteikumiem.

Sniedzot visu nepieciešamo mazuļa pilnvērtīgai augšanai un attīstībai, mātes piens ir viena no brīnumainākajām lietām, ko radījusi daba. Balstoties uz vairāk kā 40 gadu mātes piena un tajā esošo kompleksu zinātnisko pētniecību, mūsu mērķis ir bijis veicināt agrīnajā dzīves posmā uzņemtā uztura kvalitāti. Tādēļ esam lepni dalīties ar Nielsen - vienas no vadošajām tirgus izpētes kompānijām pasaulē - 2019. gada aptaujas rezultātiem, kurā piedalījās 101 ārsts no Latvijas: mūsu zīmols ir atzīts par Nr.1 ieteikto zīmolu!

NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā. Mūsu komanda, kurā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, jau 40 gadus veic inovatīvus pētījumus. To rezultātā ir izstrādāts piena dzēriens Aptamil® 2 ar Pronutra®-ADVANCE, lai apmierinātu mazuļa uztura vajadzības visos attīstības posmos.

Pronutra®-ADVANCE apvieno mūsu unikālo sastāvdaļu kombināciju un īpaši pilnveidoto unikālo izstrādes procesu. Mātes piena un mazuļa vajadzību iedvesmots, 40 gadu ilgušo pētījumu radīts, mūsu jaunās paaudzes piena dzēriens satur patentēto GOS/FOS maisījumu, garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes LCP: omega-3 (DHA**), kā arī mātes piena oligosaharīdu 3’GL (3’-galaktosillaktoze). 3’GL tiek iegūta mūsu unikālā procesa rezultātā. 

 

*Ārstu aptauja Latvijā, 2019, Nielsen, N = 101.
**Satur DHA (kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem)

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv