Aptamil2 - Nr.1 zīmols, ko iesaka Latvijas pediatri*

Mātes piens ir labākais uzturs Jūsu mazulim. Aptamil ir paredzēts mazuļa ēdināšanai tikai tad, kad zīdīšana nav iespējama vai ir nepietiekama. Tiek rekomendēts lietot Aptamil tikai saskaņā ar ārsta ieteikumiem.

Sniedzot visu nepieciešamo mazuļa pilnvērtīgai augšanai un attīstībai, mātes piens ir viena no brīnumainākajām lietām, ko radījusi daba. Balstoties uz vairāk kā 40 gadu mātes piena un tajā esošo kompleksu zinātnisko pētniecību, mūsu mērķis ir bijis veicināt agrīnajā dzīves posmā uzņemtā uztura kvalitāti. Mums ir prieks dalīties vienas no vadošās tirgus izpētes kompānijas pasaulē Nielsen 2018. gada novembra aptaujas rezultātos, kurā piedalījās 100 veselības aprūpes speciālisti no Latvijas: mūsu zīmols ir atzīts par Nr.1 ieteikto zīmolu! Šis rezultāts sasniegts, pateicoties ievērojamiem zinātnes centriem Nīderlandē un Singapūrā, kā arī vairāk kā 300 zinātnieku un tehnologu rūpīgam darbam, kas veltīts vienam mērķim – kvalitatīva uztura izstrādei, nodrošinot pamatus mazuļa veselībai visa mūža garumā.

Zīmola produktu sastāvā iekļautais unikālais Pronutra+ uzturvielu komplekss bagātināts ar mazuļa imūnsistēmas attīstībai nepieciešamajaiem A, C un D vitamīniem, kā arī mūsu zinātnieku grupas izstrādātajiem klīniski pārbaudītiem prebiotiķiem (GOS/FOS), kas stimulē labvēlīgu zarnu trakta mikrofloru. Rūpēs par mazuļa optimālu smadzeņu, redzes un harmonsiku nervu sistēmas veidošanos produktu sastāvs iekļauj arī mazuļa pilnvērtīgam uzturam tik ļoti nepieciešamās garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes (LCP), kas saskaņā ar daudzu jaunāko pētījumu rezultātiem ir svarīga sabalansēta uztura sastāvdaļa mazu bērnu attīstībai.

 

*Veselības aprūpes speciālistu aptauja Baltijas valstīs, 2018, Nielsen, N = 280.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv