Aptamil® 2, 3, 4 - Nr. 1 zīmols, ko iesaka Latvijas veselības aprūpes speciālisti!*

Sniedzot visu nepieciešamo mazuļa pilnvērtīgai augšanai un attīstībai, mātes piens ir viens no lielākajiem brīnumiem, ko radījusi daba. Balstoties uz vairāk nekā 50 gadu mātes piena un tajā esošo kompleksu zinātnisko pētniecību, mūsu mērķis ir bijis veicināt agrīnajā dzīves posmā uzņemtā uztura kvalitāti. Tādēļ esam lepni dalīties ar KANTAR - vienas no vadošajām tirgus izpētes kompānijām pasaulē - 2021. gada aptaujas rezultātiem, kurā piedalījās 100 veselības aprūpes speciālisti no Latvijas: Aptamil® 2, 3 un 4 ir atzīts par Nr.1 ieteikto zīmolu!

NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā. Mūsu komanda, kurā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, jau vairāk nekā 50 gadus veic inovatīvus mātes piena pētījumus. Mēs cenšamies atklāt mātes piena sastāva noslēpumus, jo mātes piens ir labākais uzturs mazuļa imūnsistēmas stiprināšanai. Ieguldot visas savas zināšanas, mēs izstrādājam piena maisījumus Aptamil® 2, 3 un 4, kas atbalsta jūsu mazuļa imūnsistēmu** un attīstību***, kā arī apmierina mazuļa uztura vajadzības visos tā attīstības posmos.

Mātes piena un mazuļa vajadzību iedvesmots, 50 gadu ilgušo pētījumu radīts, mūsu piena maisījumi Aptamil® 2, 3 un 4 satur patentēto GOS/FOS maisījumu, mātes piena oligosaharīdu 3’GL▼, C un D vitamīnus**, kā arī Omega-3*** & 6. Un tagad Aptamil® 2, 3 un 4 ir bez pievienotas palmu eļļas.

Mātes piens ir labākais uzturs Jūsu mazulim. Tajā ir visas nepieciešamās uzturvielas. Pirms uzsākat šī produkta lietošanu, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

▼3’GL tiek iegūta mūsu unikālā procesa rezultātā. 
*Veselības aprūpes speciālistu aptauja Latvijā, 2021, KANTAR, N = 100.
**Satur C un D vitamīnus, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids pozitīvi ietekmē Jūsu veselību un labsajūtu.
***Omega-3 (ALA) veicina normālu bērnu augšanu un attīstību.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com