Aptamil Prosyneo HA 1 ražošana tiks izbeigta, un tas pakāpeniski pazudīs no veikalu plauktiem no 2022. gada aprīļa.

Kapēc tas notiek?

Mēs esam uzņēmums, kas vienmēr savos produktos vēlas atspoguļot jaunākos sasniegumus zinātnē un normatīvajos regulējumos. Saskaņā ar jaunākajām starptautiskiskajām zinātniskajām vadlīnijām nepastāv tādi pierādījumi, kas apstiprinātu konkrēta maisījuma vai tā sastāvdaļas spēju efektīvi samazināt govs piena alerģijas risku. Balstoties uz šīm jaunākajām zinātniskajām vadlīnijām, ES tiesību aktos par piena maisījumiem zīdaiņiem ir ieviests jauns normatīvais regulējums par norādēm uz iepakojuma, tostarp norādēm par govs piena alerģijas riska samazināšanu veselīgiem zīdaiņiem. Tāpēc esam nolēmuši  izņemt „Aptamil Prosyneo HA 1” no mūsu sortimenta, jo uzskatām, ka šim produktam vairs nav īpašas lomas mūsu sortimentā. Mēs joprojām piedāvājam plašu piena maisījumu klāstu, lai Jūs  varētu iegādāties to, kas būtu piemērotākais  jums un jūsu mazuļa vajadzībām.

Lūdzu ņemiet vērā, ka „Aptamil Prosyneo HA 1” ir zinātniski pamatots produkts, ko ir apstiprinājušas veselības aizsardzības iestādes kā pilnībā drošu lietošanai arī turpmāk. Tādēļ mazuļus, kuriem pašlaik tiek dots šis maisījums, var ēdināt ar to arī turpmāk, kamēr vien produkts būs pieejams tirdzniecībā.

Kādu piena maisījumu var izmantot tā vietā?

Nav viena risinājuma, kas būtu piemērots visiem. Lūdzu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, lai saņemtu ieteikumus par bērna barošanu, tostarp par piemērotu alternatīvu piena maisījumu, ko lietot jūsu mazulim.

 

Kā pāriet uz citu piena maisījumu?

Mainot piena maisījumu, mēs iesakām veikt pakāpenisku pāreju, sākot ar 1 pudeli dienā, lai pēc 6-8 dienām zīdainis pilnībā pārietu uz jauno piena maisījumu. Tas var palīdzēt jūsu mazulim nodrošināt maigu pāreju un labāku panesamību, katram bērnam pāreja var būt atšķirīga. Ja rodas bažas, lūdzu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Ar visu mūsu produktu sortimentu varat iepazīties šeit:

produkti

Bērniem bez sūdzībām

produkti

Bērniem ar gremošanas traucējumiem

produkti

Priekšlaikus dzimušajiem zīdaiņiem un jaundzimušajiem

produkti

Piena maisījumi alerģiskiem zīdaiņiem

Svarīga norāde!

Mātes piens ir labākais jūsu mazulim.

Uzdodiet savu jautājumu

Mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

+371 802 009 08