Kas mainīsies?

Drīzumā Aptamil® PEPTI piena maisījumam tiks uzlabots gan tā sastāvs, gan būs jauns nosaukums - Aptamil® Pepti SYNEO™. Aptamil Pepti SYNEO™ būs līdzīgs Aptamil® PEPTI piena maisījumam pēc tā uzturvērtības, un galveno atšķirību veidos SYNEO™ kompleksa pievienošana.

Mums ir vairāk nekā 120 gadu pieredze pieredze mazuļu uztura ražošanā, un 40 gadus mūsu vairāk nekā 500 zinātnieku un ekspertu komanda veic pētījumus šajā jomā. Mūsu pētījumi ir ļāvuši izstrādāt Aptamil® Pepti SYNEO™, kas ir vienīgais maisījums, kurā apvienots SYNEO™ un hidrolizētas olbaltumvielas, un tas ir paredzēts zīdaiņiem ar govs piena olbaltumvielu alerģiju.

Alerģija ir imūnsistēmas pastiprināta reakcija uz pārtikā vai vidē esošām vielām. Alerģija pret govs pienu ir viena no izplatītākajām zīdaiņu alerģijām un ir saistīta ar imūnsistēmas reakciju uz pienā esošajām olbaltumvielām. Šādiem zīdaiņiem var būt izmainīts zarnu mikrobiotas sastāvs vai disbioze.

 

Kas ir SYNEO™?

Aptamil® Pepti SYNEO™ sastāvā ir SYNEO™ - tā ir patentēta, klīniski pārbaudīta kombinācija, kas sastāv no:

 • Prebiotikām GOS/FOS - patentētu galaktooligosaharīdu un fruktooligosaharīdu maisījums – uzturvielas labajām baktērijām zīdaiņu zarnu traktā.

 • Bifidobacterium breve - baktērija, kas dabiski veidojas ar krūti barotu zīdaiņu zarnās1,2.

1. Matsuki T, et al. Appl Environ Microbiol. 1999;65(10):4506–4512
2. Mikami K, et al. Pharmaceuticals. 2012;5(6):629–642.

Kad notiks šīs izmaiņas?

Aptamil® Pepti SYNEO™ veikalu un aptieku plauktos būs pieejams no 2022. gada aprīļa un pakāpeniski aizvietos Aptamil® PEPTI iepakojumus.

 

Vai ir droši sākt lietot uzlaboto maisījumu?

Jūs varat bez bažām pāriet uz Aptamil® Pepti SYNEO™ piena maisījumu.

Mēs iesakām piena maisījumu mainīt pakāpeniski, pievienojot 1 pudelīti dienā, lai 6-8 dienās zīdainis pilnībā lietotu tikai Aptamil® Pepti SYNEO™ piena maisījumu. Tas var palīdzēt mazulim vieglāk pierast pie uzlabotā maisījuma un nodrošināt labāku tā panesamību, bet katram zīdainim šis process ir individuāls. Ja rodas jebkādas bažas vai jautājumi, lūdzam konsultēties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Ņemiet vērā, ka ir normāli zīdaiņa vēdera izejā novērot izmaiņas, pārejot uz Aptamil® Pepti SYNEO™ piena maisījumu. Lūdzam konsultēties ar savu veselības aprūpes speciālistu, lai saņemtu informāciju par mazuļa barošanu, tostarp šī produkta lietošanu.

Pagatavošanas instrukcija Aptamil® Pepti SYNEO™

 1. Pirmais solis

  Ievērojiet pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī, jo karsēšana var ierobežot Bifidobacterium breve M16V darbību.

  Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilizētus traukus un piederumus.

 2. Otrais solis

  Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40 °C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

 3. Trešais solis

  Izmantojiet tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar tīru nazi. Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

 4. Ceturtais solis

  Aizskrūvējiet pudelīti un, turot vertikāli, 10 sekundes enerģiski sakratiet vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

 5. Piektais solis

  Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37 °C).

Svarīga norāde!

Mātes piens ir vislabākais uzturs Jūsu mazulim. Šo produktu lietot tikai veselības aprūpes speciālista uzraudzībā. Uztura režīms govs piena alerģijas gadījumā. Nav paredzēts parenterālai lietošanai. Nav piemērots priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem vai imūnkompromitētiem zīdaiņiem.

Uzdodiet savu jautājumu

Mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

+371 802 009 08