Kas mainīsies?

Mūsu zinātnieku komanda ir veltījusi vairāk nekā 50 gadus, pētot mazuļu uztura vajadzības agrīnā dzīves posmā, lai saprastu, kā vislabāk atbalstīt viņu attīstību. Iedvesmojoties no mūsu zinātniskajiem atklājumiem, esam izstrādājuši savu patentēto piena maisījumu.

Tiek mainīta recepte, un Aptamil 2, 3, 4 tagad būs bez pievienotas palmu eļļas un ar jaunu iepakojuma dizainu. Mūsu jaunais piena maisījums bez pievienotas palmu eļļas atbilst vecāku vēlmei iegādāties produktus bez pievienotas palmu eļļas. Tāpēc no mūsu piena maisījuma lipīdu profila (taukiem) esam izņēmuši palmu eļļu, tās vietā izmantojot dažādu augu eļļu maisījumu – saulespuķu eļļu ar augstu oleīnskābes saturu, kokosriekstu eļļu, rapšu eļļu un saulespuķu eļļu.

Laižot klajā piena maisījumu bez pievienotas palmu eļļas, esam arī izveidojuši jaunu, mūsdienīgu dizainu mūsu Aptamil 2, 3, 4 produktiem. Šis jaunais dizains palīdzēs jums vieglāk orientēties mūsu produktu klāstā, piemēram, meklējot sava mazuļa vecumam piemērotu produktu.

 

Kad notiks šīs izmaiņas?

Iepakojumi ar mainīto recepti un jauno dizainu veikalu plauktos parādīsies no 2021. g. septembra un pakāpeniski aizvietos esošos iepakojumus.

Vai ir droši pāriet uz uzlaboto maisījumu?

Jūs varat droši pāriet uz uzlabotā piena maisījuma lietošanu. Mainot piena maisījumu, mēs iesakām pakāpenisku pāreju, dienā pievienojot 1 pudelīti, lai pēc 6–8 dienām mazulis lietotu tikai jauno piena maisījumu. Šaubu gadījumā, lūdzu, apspriedieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Ņemiet vērā, ka, pārejot uz jauno piena maisījumu, vēdera izejas konsistences atšķirības ir normālas – vēdera izeja var kļūt šķidrāka. Šaubu gadījumā, lūdzu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, lai gūtu ieteikumus par jūsu mazuļa barošanu, tai skaitā šī produkta lietošanu.

 

Vai un kā ir mainīta produkta dozēšana? Kapēc?

Aptamil 4 ir mainīta produkta dozēžana: lai pagatavotu 100 ml gatavā maisījuma, lūdzu, izmantojiet 2 mērkarotes pulvera un 90 ml ūdens. Iepriekš bija jāizmanto 3 mērkarotes pulvera un 90 ml ūdens. Šī izmaiņa ir veikta tāpēc, ka atjaunotā produkta iepakojumā ir lielāka mērkarote, tomēr kopējais pulvera daudzums uz 100 ml gatavā maisījuma būtiski nemainās, tas joprojām ir 11 grami (tagad – 11,2, iepriekš – 11,7).

Pagatavošanas instrukcija Aptamil 2

 1. Pirmais solis

  Ievērojiet pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījuma porciju. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī (var pārkarsēt).

  Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilus traukus un piederumus.

 2. Otrais solis

  Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40 °C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

 3. Trešais solis

  Izmantot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar iepakojuma augšpusē iestrādātā līmeņa nolīdzinātāja palīdzību. Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

 4. Ceturtais solis

  Aizskrūvējiet pudelīti un, turot vertikāli, uzreiz enerģiski sakratiet 10 sekundes vai līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

 5. Piektais solis

  Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37 °C).

Pagatavošanas instrukcija Aptamil 3, 4

 1. Pirmais solis

  Jūsu bērna veselībai ir svarīgi ievērot piena dzēriena pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu piena dzērienu. Neizmantojiet sagatavota piena dzēriena pārpalikumus nākamajā ēdienreizē. Nesildiet piena dzērienu mikroviļņu krāsnī (var pārkarsēt).

  Nomazgājiet rokas, visus traukus un piederumus, kurus izmantosiet pagatavošanai.

 2. Otrais solis

  Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40 °C. Krūzītē ielejiet tabulā norādīto ūdens daudzumu.

 3. Trešais solis

  Piena dzēriena pagatavošanai izmantot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar iepakojuma augšpusē iestrādātā līmeņa nolīdzinātāja palīdzību. Pievienojiet precīzu pulvera daudzumu krūzītē ar ūdeni.

 4. Ceturtais solis

  Maisiet, līdz pulveris ir pilnībā izšķīdis.

 5. Piektais solis

  Pārliecinieties, ka piena dzēriens nav pārāk karsts (apm. 37 °C).

Īpaši jums izstrādāts pakas dizains

Iepakojuma aizvēršana ar klikšķi

Papildu drošībai pret kontamināciju un lai piena maisījums neizbirtu.

Īpašs pakas dizains

Ir paredzēts atvēršanai ar vienu roku, kad otrā rokā turat mazuli.

Līmeņa nolīdzinātājs

Precīzai piena maisījuma daudzuma nomērīšanai.

Svarīga norāde!

Mātes piens ir vislabākais uzturs Jūsu mazulim. Pirms uzsākt piena maisījuma lietošanu, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Uzdodiet savu jautājumu

Mūsu speciālisti ir gatavi atbildēt uz jūsu jautājumiem.

+371 802 009 08