Regulāras fiziskās aktivitātes stiprina imūnsistēmu

Skriešana, mazuļu vingrošana vai futbola spēlēšana ar mammu vai tēti ir fiziskas aktivitātes, kas piepilda bērnu ikdienu. Daži cilvēki uzskata, ka tās vājina imūnsistēmu, taču tā nav. Regulāras fiziskas aktivitātes stiprina imūnsistēmu un sagatavo bērna organismu baktērijām, ar kurām tas var saskarties.

Kad jūsu bērns ir fiziski aktīvs, šūnas biežāk atjaunojas, stimulējot svarīgu imūnšūnu veidošanos. Šīm imūnšūnām ir izšķiroša nozīme bērna aizsardzībā no vīrusiem un baktērijām.

Veiciniet fiziskās aktivitātes ar šīm aizraujošajām nodarbēm

Fiziskās aktivitātes kopā ar bērnu nāk par labu arī jūsu, vecāku veselībai! Tas nav sarežģīti. Četras izklaidējošas un vienkāršas nodarbes var viegli iekļaut ikdienas ritmā.

  1. Īsa pastaiga. Ir daudz veidu, kā padarīt to aizraujošāku, piemēram, pa ceļam vācot čiekurus vai lapas, plūcot ziedus, pētot kukaiņus vai spēlējot kādu spēli.

  2. Spēlējiet "ķerenes". “Ķerenes” ir ne tikai aizraujoša spēle, bet arī ļauj izskrieties (jums abiem :) ).

  3. Dodieties uz rotaļu laukumu. Rotaļu laukums ir ideāla vieta fiziskām aktivitātēm! Bērni var kāpelēt, šūpoties vai braukt lejā pa slidkalniņu.

  4. Dejojiet kopā. Ieslēdziet mūziku un parādiet, ko protat! Dejas ir ne tikai izklaidējoša aktivitāte – mūzikas klausīšanās veicina kognitīvo attīstību. Noderīgi un patīkami!

Vienmēr uzmaniet savu bērnu dažādu aktivitāšu laikā un ievērojiet COVID-19 ierobežojumus!

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv