Regulāras fiziskās aktivitātes stiprina imūnsistēmu

Fiziskā aktivitāte ir svarīga jebkurā vecumā, tāpēc jau no mazotnes ir vērts mudināt bērnu kustēties, vēlams brīvā dabā. Pētījumi liecina, ka vingrinājumi stimulē balto asins šūnu veidošanos un palielina limfocītu aktivitāti, kas ir atbildīgi par organisma aizsardzību pret patogēniem. Ir daudz spēļu, kas mudinās mazuli kustēties un būs jautras, it īpaši, ja tām pievienosies visa ģimene. Jebkuras fiziskās aktivitātes ir labas un atbalsta bērna imunitāti. Vienīgais nosacījums ir – regularitāte. Mēģiniet bērnam izveidot šādu ieradumu.

Veiciniet fiziskās aktivitātes ar šīm aizraujošajām nodarbēm

Fiziskās aktivitātes kopā ar bērnu nāk par labu arī jūsu, vecāku veselībai! Tas nav sarežģīti. Četras izklaidējošas un vienkāršas nodarbes var viegli iekļaut ikdienas ritmā.

  1. Pastaigājieties! Ir daudz veidu, kā padarīt to aizraujošāku, piemēram, pa ceļam vācot čiekurus vai lapas, plūcot ziedus, pētot kukaiņus vai spēlējot kādu spēli.

  2. Spēlējiet "ķerenes"! “Ķerenes” ir ne tikai aizraujoša spēle, bet arī ļauj izskrieties (jums abiem :) ).

  3. Dodieties uz rotaļu laukumu!. Rotaļu laukums ir ideāla vieta fiziskām aktivitātēm! Bērni var kāpelēt, šūpoties vai braukt lejā pa slidkalniņu.

  4. Dejojiet kopā!. Ieslēdziet mūziku un parādiet, ko protat! Dejas ir ne tikai izklaidējoša aktivitāte – mūzikas klausīšanās veicina kognitīvo attīstību. Noderīgi un patīkami.

Vienmēr uzmaniet savu bērnu dažādu aktivitāšu laikā!

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com