Sagatavo viņu nākotnei!

Pasaule, kurā mūsdienās dzimst mūsu bērni, pastāvīgi attīstās un mainās. Viņi saskarsies ne tikai ar daudzām iespējām, bet arī ar daudziem izaicinājumiem. Tāpēc mūsu mazajiem ir jāiegūst rūdījums jau no pašas bērnības, un viņi no tā būs tikai ieguvēji visu dzīvi.

Kādēļ rūdījums ir tiks svarīgs?

Rūdījums rada iespēju mūsu bērniem nākotnē patstāvīgi un elastīgi uzkrāt pieredzi. Mūsdienās šāda spēja ir vērtīgāka nekā jebkad agrāk. Pasaule pastāvīgi mainās, un mēs nezinām, ar kādiem izaicinājumiem mūsu bērni turpmāk saskarsies. Nodrošinot savam bērnam iespēju gūt lielāku rūdījumu, mēs panākam, ka viņš spēs labāk risināt problēmas gan tagad, gan arī vēlāk dzīvē.

Kā mēs spējam veicināt bērna rūdījumu jau no mazotnes?

Labākais veids ir ļaut bērnam iepazīt pasauli un gūt pieredzi jau no bērnības, jo ar katru gūto pieredzi rūdījums pieaug un saglabājas visu dzīvi. Rūdījums attīstās vienkārša cikla veidā — katras pieredzes rezultātā rodas arvien lielāks rūdījums. Stiprs rūdījums ļauj iegūt plašu jaunu pieredzi. No mazuļa pirmās peldēšanas nodarbības līdz jūsu bērna pirmajai kāpšanai kalnos — katra kontaktēšanās ar cilvēkiem un vidi veicina viņa rūdījuma attīstīšos.

Varbūt šodien jūsu mazulis pirmo reizi spēlējas sniegā, iepazīst aukstumu un ziemu, kā arī lieliski pavada laiku svaigā gaisā. Vēlāk jūsu bērna rūdījums tiks stiprināts, izbaudot tādus kopīgus piedzīvojumus kā ekskursijas un pārgājieni visos laika apstākļos. Bērns ar katru jaunu izaicinājumu soli pa solim palielina savu rūdījumu.

Imūnsistēma - svarīga pirmās pieredzes gūšanai

Spēcīga imūnsistēma ir būtisks pamats rūdījuma veidošanai — tā no iekšpuses sagatavo jūsu bērnu vērtīgai pieredzei, ko sniedz apkārtējā pasaule.

Bērnam piedzimstot, viņa imūnsistēma vēl nav nobriedusi. Cilvēka imūnsistēma attīstās visu dzīvi, tā mācās un veidojas, jo pat spēcīgākais organisma aizsargmehānisms tāds ir kļuvis pakāpeniski. Tomēr jāpiebilst, ka imūnsistēma pamatā ir izveidojusies līdz bērna 3. dzimšanas dienai. Šajā laikā sabalansēts un veselīgs ēdiens nodrošinās jūsu bērnam visas galvenās uzturvielas, kas nepieciešamas imūnsistēmas optimālai attīstībai — vai tas būtu saskarē ar citiem bērniem, vai ar salu un netīrumiem. Jūs varat palīdzēt savam bērnam gūt šo vērtīgo pieredzi, spēlējoties un vingrojot ārā svaigā gaisā pat tad, ja ir auksts vai mitrs, un nodrošinot viņam dabisku un ne pārāk sterilu vidi.

Uzturs ir svarīgs imūnsistēmas stiprināšanai

Uzturam ir īpaša loma imūnsistēmas attīstībā. Veselīgai imūnsistēmai ir nepieciešama pastāvīga nodrošināšana ar tādām vērtīgām uzturvielām kā A, C un D vitamīni. Tikai ar spēcīgu imūnsistēmu jūsu bērns ir gatavs iepazīt pasauli.

Aptamil piena maisījumi piebarošanai un augšanu veicinošie piena maisījumi ir 40 gadu garumā veikto pētījumu radīti un ar savu unikālo sastāvu papildina sabalansētu uzturu. Tie satur A, C un D vitamīnus, kas dabiski veicina veselīgas imūnsistēmas veidošanos.

Ja bērniem ir spēcīga imūnsistēma, vecāki bez raizēm var ļaut bērniem iepazīt pasauli un iegūt savu personisko rūdījumu. Aptamil palīdz vecākiem sagatavot bērnu nākotnei labākajā iespējamajā veidā.

 

 

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: info@aptaclub.lv