Sīkdatņu politika

Danone vēlas jums sniegt atklātu un skaidri saprotamu informāciju par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes, un kā tas jūs ietekmē. Dažas no izmantotajām sīkdatnēm ir būtiskas mūsu tīmekļa vietnes darbībai, bet dažas sīkdatnes jūs varat izvēlēties bloķēt. Mēs cenšamies sniegt jums pietiekamu informāciju par izmantotajām sīkdatnēm, lai jūs varētu veikt apzinātu izvēli par informāciju, ko kopīgojat ar mums. Ja jums ir turpmāki jautājumi vai komentāri, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu lapu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela datne, kas tiek saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Tai ir unikāls, jūsu ierīcei piešķirts ID, un laika gaitā tā ļauj vietnei atcerēties jūsu darbības un veiktās izvēles (piemēram, atrašanās vietu, valodu, burtu izmēru un citus displeja iestatījumus). Šādi jums nav katru reizi no jauna jāievada informācija, vietni apmeklējot vai pārvietojoties starp lapām. Sīkfaili var arī palīdzēt pielāgot jūsu pārlūkošanas pieredzi.

Ne visas sīkdatnes satur personisku informāciju, bet, ja tās to satur, mēs izturēsimies pret šo informāciju kā pret personas datiem saskaņā ar mūsu Paziņojumu par privātumu. Mēs arī izturamies pret sīkdatņu informāciju kā personas datiem, ja tā ir saistīta ar jūsu kontu vai citu kontaktinformāciju.

Sīkdatņu veidi

Ir divas plašas sīkdatņu kategorijas: pastāvīgās sīkdatnes un sesijas sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes glabājas jūsu ierīcē, līdz tās tiek manuāli vai automātiski dzēstas. Sesijas sīkdatnes glabājas jūsu ierīcē, līdz jūs aizverat pārlūkprogrammu, un tad tās tiek dzēstas – automātiski.

Kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes?

Kopumā ir vairāki iemesli, kādēļ mēs izmantojam sīkdatnes:

  • Sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas, lai vietne darbotos, un ļautu jums izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus;

  • Sīkdatnes ievāc datus par mūsu vietnes izmantošanu un tās veiktspēju. Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu mūsu tiešsaistes produktus un pakalpojumus;

  • Sīkdatnes, ko izmantojam, personalizē un uzlabo jūsu pieredzi mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes saglabā informāciju par jūsu izvēlēm, piemēram, burtu izmēru, valodu un ekrāna izšķirtspēju.

  • Trešo personu izvietotās sīkdatnes uzlabo pakalpojumus (piemēram, sociālo mediju sīkdatnes) vai ir paredzētas reklāmai.

Turpmāk norādīta sīkāka informācija par to, kāda veida sīkfailus mēs izmantojam.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Obligāti nepieciešamo sīkdatņu saraksts

Nosaukums

Provaiders

Ilgums

Tips

XSRF-TOKEN

www.aptaclub.lv

12 m

HTTP

remember_web_

@@user@@

www.aptaclub.lv

12 m

HTTP

product agree

www.aptaclub.lv

Sesija

HTTP

laravel session

www.aptaclub.lv

30 d

HTTP

_ym_visorc_

40190419

.aptaclub.lv

30 min.

HTTP

_ym_uid

.aptaclub.lv

12 m

HTTP

_ym_isad [x2]

.aptaclub.lv

24 h

HTTP

_gid

.aptaclub.lv

24 h

HTTP

_ga

.aptaclub.lv

24 m

HTTP

Analītiskās un ar veiktspēju saistītās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Veiktspējas sīkdatņu saraksts

Nosaukums

Provaiders

Ilgums

Tips

SSID

.google.com

24 m

HTTPS

SIDCC

.google.com

12 m

HTTP

SID

.google.com

24 m

HTTP

SAPISID

.google.com

24 m

Secure

OTZ

www.google.com

12 m

Secure

OGPC

.google.com

12 m

HTTP

NID

.google.com

12 m

HTTP

HSID

.google.com

12 m

HTTP

CONSENT

.google.com

24 m

HTTP

@@History/

@@scroll|#

.aptaclub.lv

Pastāvīgs

HTML

_dc_gtm_UA-#

.aptaclub.lv

Sesija

HTTP

Sīkdatnes personalizēšanai

Šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru un sagaidīt jūs mūsu vietnē, neprasot atkārtoti pierakstīties katrā apmeklējuma reizē. Šīs sīkdatnes vietnes darbībai nav obligāti nepieciešamas, bet tās uzlabo jūsu pieredzi. Mēs vienmēr lūgsim jūsu piekrišanu pirms šo sīkdatņu ievietošanas. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu. Sīkdatnes nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Trešo personu sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē mūsu vārdā ir izvietojušas trešās personas. Šīs sīkdatnes ļauj mums citās vietnēs izveidot personalizētas reklāmas, kuru pamatā ir informācija par jums, piemēram, cik bieži jūs apmeklējat mūsu vietni. Mūsu tīmekļa vietnēs var būt izvietotas trešo personu pakalpojumu, piemēram, sociālo mediju sīkdatnes (Piemērs: no vietnes aptaclub.lv, noklikšķinot “Dalīties Facebook”, Jūsu lietotāja pārlūkprogrammā tiek ievietota Facebook sīkdatne).

Mēs nesniedzam personisku informāciju trešajām personām, kas mūsu vietnē izvieto sīkdatnes. Tomēr trešās personas var pieņemt, ka lietotāji, kas veic darbības vai klikškina uz personalizētas reklāmas vai satura, kas izvietots mūsu tīmekļa vietnē, ietilpst grupā, uz kuru ir vērsta šī reklāma vai saturs. Mums nav piekļuves šīm sīkdatnēm vai citām funkcijām, ko reklāmdevēji un trešo personu vietnes var izmantot, kā arī mēs tās nekontrolējam. Šo trešo personu informēšanas prakses nav aplūkotas mūsu paziņojumā par sīkdatnēm. Lai iegūtu plašāku informāciju par to īstenoto privātuma praksi, lūdzam vērsties pie tām.

Šīs sīkdatnes vietnes vietnes darbībai nav obligāti nepieciešamas, un mēs vienmēr lūgsim jūsu piekrišanu pirms sīkdatņu ievietošanas. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu. Lai uzzinātu vairāk, skatiet zemāk esošo informāciju.

Trešo pušu sīkdatņu saraksts

Mūsu tīmekļa vietne var izmantot citas tehnoloģijas, kā norādīts zemāk.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.

Mērķa sīkdatņu saraksts

Nosaukums

Provaiders

Ilgums

Tips

xs

.facebook.com

12 m

HTTP

wd

.facebook.com

7 d

Secure

sb

.facebook.com

24 m

HTTP

fr

.facebook.com

12 m

HTTP

datr

.facebook.com

24 m

HTTP

c_user

.facebook.com

12 m

Secure

Jūsu izvēles

Jūsu ierīcē ievietotās sīkdatnes iespējams ierobežot, bloķēt un pat dzēst. Ja to izdarīsiet, iespējams, ka nevarēsiet piekļūt atsevišķām mūsu tīmekļa vietnes sadaļām, un vietne var uzskatīt, ka pirms tam neesat to apmeklējis, tādēļ jums atkal tiks parādīts paziņojums par sīkdatnēm un lūgt jūsu piekrišana to saņemšanai.

Mūsu vietnē ir rīks, kas palīdz jums pārvaldīt sīkdatnes. Šo rīku var atrast saitē “sīkdatņu politika” vai klikšķinot šeit. Jūs varat ierobežot vai bloķēt sīkdatnes, mainot jūsu pārlūka iestatījumus. Lai uzzinātu, kā pārvaldīt sīkdatņu iestatījumus, pārbaudiet attiecīgo informāciju jūsu pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Kā sazināties ar mums

Ja jums ir radušies kādi jautājumi, komentāri vai sūdzības par sīkdatnēm, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu lapu “Par Nutricia”.

Papildināts 2018.gada 24. maijā

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
E-pasts saziņai: aptaclub.lv@danone.com