Piena dzēriens Kindermilch - kad un
cik bieži lietot?

Piena dzēriens Kindermilch - kad un cik bieži lietot?

Laika posmā no viena līdz trīs gadu vecumam mazuļa organisms sasniedz galveno attīstības posmu. Šajā laikā īpaši svarīgi ir nodrošināt atbilstošas uzturvielas pareizā daudzumā. Veselīgs šo uzturvielu avots ir bērniem paredzētais piens.

Bērna kognitīvo un motoro spēju attīstība turpinās pat pēc 12 mēnešu vecuma sasniegšanas - bērns mācās skriet, runāt un saprast. Atkarībā no ķermeņa svara mazulim tagad ir nepieciešamas vairākas svarīgas uzturvielas, piemēram, dzelzs, D vitamīns un jods. Turklāt šīs uzturvielas ir nepieciešamas 5–6 reizes lielākā daudzumā kā pieaugušajiem. Lūk, kādēļ bērniem paredzētais piens ir tik vērtīgs īpaši agrā vecumā.

Ievērojot pareiza uztura principus, tiek nodrošinātas visas bērna attīstībai nepieciešamās uzturvielas. Uztura piramīda ir lielisks informatīvais avots par optimālu un daudzveidīgu bērna uzturu. Tomēr bieži vien ikdienā uzturs nenodrošina optimālu svarīgo uzturvielu daudzumu, piemēram, jodu vai vitamīnus. Ar uzturu tiek uzņemts vidēji tikai 51 % ieteiktā joda daudzuma un 6 % ieteiktā D vitamīna daudzuma.

Piena dzēriens Kindermilch ir bagātināts ar nepieciešamajām uzturvielām

Pateicoties piena dzēriena sastāvā esošajiem mikroelementiem, tādiem kā jods un dzelzs, arī mazuļi, kuri vēl neēd to pašu, ko pārējie ģimenes locekļi, var uzņemt nepieciešamās uzturvielas.

Kad un cik bieži lietot piena dzērienu Kindermilch?

Uztura speciālisti uzskata, ka, dodot pienu un tā produktus trīs reizes dienā (kopā aptuveni 300–330 mililitri), mazuļiem tiek nodrošināts optimāls un daudzveidīgs uzturs. Mazuļiem labu dienas sākumu nodrošina veselīgas brokastis. Bērniem paredzētais piena dzēriens Aptamil 3 Kindermilch ir lieliski piemērots šādām brokastīm, jo tajā ir ietvertas visas bērna attīstībai nepieciešamās uzturvielas — un mazulis tās saņem jau no paša rīta!

Otra glāzīte piena dzēriena Aptamil 3 Kindermilch gan saldā, gan sāļā veidā ir lieliski piemērota launagam. Piena dzērienu mazulim var dot brokastīs, ēdienreižu starplaikā, kā arī vakariņās. Lūdzu, ņemiet vērā! Kindermilch ir piena dzēriens, nevis maltīte. Tādēļ mazulim piena dzēriens ir jādod tikai pēc pamata maltītes un tikai no krūzes vai glāzes.

Dodot augstas kvalitātes piena dzērienu, mazulim tiks nodrošinātas svarīgākās uzturvielas, kas ir nepieciešamas organisma attīstībai. Tādējādi jau šobrīd tiks sekmēta veselīga bērna nākotne.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
Vai rakstiet e-pastu uz info@aptaclub.lv