Kas mainīsies?

 

Jau drīzumā piena maisījumam Aptamil® Allergy Care būs jauns nosaukums Aptamil® Pepti, savukārt, piena maisījuma Aptamil® Allergy Digestive Care jaunais nosaukums būs Aptamil® Pepti MCT. Abiem piena maisījumiem būs moderns iepakojuma dizains.

 

Kad?

 

Aptamil® Pepti un Aptamil® Pepti MCT veikalu plauktos pakāpeniski parādīsies no novembra.Kapēc mainās produkta nosaukums?

 

Tā kā ir veiktas izmaiņas ES regulas un īpaši ES regulas Nr. 2016/127 8. punkta noteikumos, produkta nosaukums tiek mainīts.

 Esam uzlabojuši produkta izskatu, izveidojot tam jaunu un modernu dizainu!

 

Aplūkojiet to, lai varētu atrast šo produktu veikalu plauktos!

 

 


Maisījuma pagatavošana

 

Ievērojiet pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī.

pagatavosana1

Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilizētus traukus un piederumus.

pagatavosana2

Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40°C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

pagatavosana3

Izmantojiet tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar tīru nazi.

pagatavosana4

Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

pagatavosana5

Aizskrūvējiet pudelīti un, turot vertikāli, uzreiz enerģiski sakratiet 10 sekundes vai līdz pulveris izšķīdis.

pagatavosana6

Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37°C). Uzglabāšana: atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (<25°C), bet ne ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā. Nepareiza produkta pagatavošana, uzglabāšana un ēdināšanas noteikumu neievērošana var būt bīstama Jūsu bērna vaselībai.Mūsu produkti

 

 

Aptamil® PEPTI, 400 g

Zīdaiņiem ar govs piena olbaltumvielu alerģiju, no dzimšanas. Ekstensīvi hidrolizētas olbaltumvielas. Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika.

Alerģija ir imūnsistēmas pārmērīga reakcija uz ēdienā vai vidē sastopamajām vielām. Govs piena alerģija ir viena no plašāk izplatītajām zīdaiņu alerģijām un ietver imūno reakciju uz pienā esošajām olbaltumvielām. NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā, un tās komanda, kuras sastāvā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, 40 gadu garumā ir veikusi inovatīvus pētījumus.

Šo pētījumu rezultātā ir izstrādāts Aptamil® Pepti, kas ir īpaši paredzēts zīdaiņiem, kuriem ir diagnosticēta govs piena olbaltumvielu alerģija.

 

 

Aptamil® PEPTI MCT, 400 g

Zīdaiņiem ar govs piena olbaltumvielu alerģiju un malabsorbciju. Ekstensīvi hidrolizētas olbaltumvielas. Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika, no dzimšanas.

Alerģija ir imūnsistēmas pārmērīga reakcija uz ēdienā vai vidē sastopamajām vielām. Govs piena alerģija ir viena no izplatītākajām zīdaiņu alerģijām un ietver imūno reakciju uz piena olbaltumvielām. NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā. Vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu komanda 40 gadus ir veikusi inovatīvus pētījumus.

Rezultātā ir izstrādāts Aptamil® Pepti MCT, kas ir īpaši paredzēts zīdaiņiem, kuriem ir diagnosticēta govs piena olbaltumvielu alerģija.

 
 

 Uzdodiet mums savus jautājumus!

+371 80200908
info@aptaclub.lv