Par Nutricia

Jau vairāk nekā 100 gadu Nutricia ir inovāciju līderis zīdaiņu un mazuļu uztura jomā. Uzņēmums dibināts 1896. gadā ar mērķi izglītot vecākus un veselības aprūpes speciālistus un uzlabot zīdaiņu uztura kvalitāti agrīnā dzīves posmā. Nutricia ir vadošais uzņēmums klīniskajos pētījumos, kuros tiek dokumentēti svarīgākie atklājumi un inovācijas, kas izstrādātas, lai veicinātu bērna smadzeņu un imūnsistēmas veselīgu attīstību.

Nutricia tiek veikta zinātniskā pētniecība un nodrošināta kvalitatīva ražošana, darbā pieņemot cilvēkus, kas tāpat kā uzņēmums atbildīgi uzrauga, lai, lietojot mūsu produktus, tiktu veicināta bērnu un māmiņu veselība. Mēs turpinām ieviest inovācijas, lai veicinātu kvalitatīva uztura nodrošināšanu mazuļa pirmajos dzīves gados.

Kopš 2007. gada Nutricia ir daļa no Danone grupas, kas ir pasaules līderis veselīga uztura jomā. Veidojot plašu globālo tīklu un ievērojamus pētniecības centrus Nīderlandē un Singapūrā, kuros strādā vairāk nekā 300 zinātnieku un tehnologu, Nutricia darbība ir vērsta uz to, lai veicinātu agrīnajā dzīves posmā uzņemtā uztura kvalitāti. Pateicoties globālajam tīklam, mums ir iespēja sadarboties ar pasaules mēroga ekspertiem, slimnīcām un universitātēm, lai nodrošinātu, ka mūsu pētījumi un attīstība ir saistīti ar vietējiem tirgiem un ar vietējo tirgus prasībām.

Danone Ethics www.danoneethicsline.com

 

Reģistrācija klubā!

Reģistrējieties Aptaclub klubā, lai saņemtu jaunāko un noderīgāko informāciju par Aptamil produktiem, akcijām, pasākumiem un īpašajiem piedāvājumiem!

 

Reģistrēties

 

SIA Nutricia, Adrese
Gustava Zemgala gatve 74, Rīga, LV-1039, Latvija
Bezmaksas tālrunis
+ 371 80 20 09 08