Jaunumi

< ATPAKAĻ

Svarīgi. Atjaunojam mūsu privātuma un sīkdatņu politiku

Uzmanību! Saistībā ar to, ka 25. maijā stājas spēkā jauna datu aizsardzības regula, lūdzam Jūs veltīt nedaudz laika savu datu drošībai. Lūdzu, dodieties uz www.aptaclub.lv/lv/registracija un atjauniniet savus datus, kā arī informējiet mūs par to, kā vēlaties, lai mēs šos datus izmantojam. Gadījumā, ja līdz 25. maijam Jūs neatjaunināsiet savus datus, mēs tos automātiski dzēsīsim no mūsu kluba datubāzes. Jūs varēsiet pārreģistrēties no jauna, balstoties uz jauno datu aizsardzības regulu. 

Privātuma nosacījumi mainās visā ES, un mēs vēlamies, lai Jūs zinātu, ka augstu vērtējam godīgumu un pārskatāmību kā pamatu stipras un ilgstošas sadarbības veidošanai ar mūsu klientiem. Jūsu privātuma un izvēles ievērošana mums ir ļoti svarīga. Mēs regulāri atjauninam savu Privātuma politiku, un Jūs ar to varat iepazīties šeit. Savukārt ar sīkdatņu politiku Jūs varat iepazīties šeit.

Mēs, ievērojot jauno politiku, turpināsim Jūs informēt par jaunajiem produktiem, un aktualitātēm, ja vien, jūs neatteiksieties no šīs informācijas saņemšanas rakstot atteikuma vēstuli uz info@aptaclub.lv! Atteikties no paziņojumu saņemšanas Jūs varat jebkurā brīdī!

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
Vai rakstiet e-pastu uz info@aptaclub.lv