Jaunumi

< ATPAKAĻ

Dod spēku vismazākajam

Katru gadu vairāk nekā 1000 bērnu jeb aptuveni 6% no visiem bērniem Latvijā dzimst priekšlaikus. Viņi ir ļoti trausli un saudzējami – priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem ir lielāks risks neizdzīvot, kā arī saskarties ar veselības problēmām nākotnē.

Pareizam uzturam un mātes pienam agrīnajā dzīves posmā ir kritiski svarīga nozīme, jo tas vismazākajiem dod vislielāko spēku augt un sniedz iespēju arī labākai  dzīves kvalitātei nākotnē. Diemžēl ne visām māmiņām, mazulim piedzimstot priekšlaikus, ir savs piens, taču mēs ticam, ka katrs bērns ir pelnījis iespēju pilnvērtīgai dzīvei. Tāpēc ar mērķi izveidot Latvijā pirmo mātes piena banku Nutricia sadarbībā ar Latvijas Neonatologu biedrību, Bērnu slimnīcas fondu, priekšlaikus dzimušo bērnu vecāku organizāciju “Esmu klāt!” un Rimi sāk labdarības kampaņu “Dod spēku vismazākajam!”. 

Aicinām arī tevi iesaistīties un dot spēku vismazākajiem Latvijas mazuļiem:

  • zvanot uz Bērnu Slimnīcas fonda ziedojumu tālruni 90006988 (ziedojums 1,42 EUR par zvanu) vai ziedojot mājaslapā bsf.lv

  • iegādājoties Aptamil 2, 3 vai 4 Rimi veikalos, tādējādi ziedojot 0,50 EUR par katru iepakojumu (akcijas periods 02.10.2017. – 31.12.2017.)

  • ziedojot Rimi veikalu ziedojumu kastītēs vai Mans Rimi naudas uzkrājumu laikā līdz 13. novembrim

Vairāk par kampaņu: https://www.aptaclub.lv/lv/dod-speku-vismazakajam

 

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
Vai rakstiet e-pastu uz info@aptaclub.lv