Jaunumi

< ATPAKAĻ

Aptamil 2 sastāvs stiprina imunitāti* un veicina smadzeņu attīstību**

Sabalansēts un pilnvērtīgs uzturs laika posmā līdz 3 gadu vecumam ir īpaši svarīgs, lai ieliktu stabilus pamatus mazuļa veselībai turpmākā mūža garumā. Šis laika posms vērtējams kā lielo iespēju laiks, jo noris visstraujākā galveno organisma sistēmu – vielmaiņas, smadzeņu un imūnās sistēmas – attīstība. Mazuļa izziņas spēju apgūšana iet roku rokā ar imūnsistēmas attīstību, nodrošinot mazuļa veselu un stipru organismu, kas ir apveltīts ar možu prātu, gatavs apgūt jauno un izpētīt pasauli. Izmantojiet šo iespēju laiku, lai jau laicīgi parūpētos par bērna veselību vēlākos dzīves posmos, nodoršinot mazulim tādu uzturu, kas satur svarīgākos attīstības elementus. Mazuļa pilnvērtīgam uzturam jāsatur pietiekami daudz dzelzs, kas veicina optimālu smadzeņu attīstību, kā arī omega 3 un omega 6 taukskābes, bez kurām nevar notikt harmoniska nervu šūnu un smadzeņu attīstība. Rūpējoties par mazuļa imūnsistēmas attīstības veicināšanu, uzturā jānodrošina arī A, C un D vitamīni. 

Mammas piena iedvesmots, Aptamil 2 satur unikālo Pronutra+ uzturvielu kompleksu, kā sastāvā esošie A, C un D vitamīni veicina normālu mazuļa imūnsistēmas attīstību. Nozīmīgākās uzturvielas smadzeņu darbības veicināšanai ir arī Aptamil 2 sastāvā iekļautā dzelzs, kas svarīga smadzeņu apasiņošanā un to apgādē ar skābekli, ka arī taukvielas (omega-3), kas nepieciešamas nervu šūnu veidošanā.

*Satur Pronutra+, kuras sastāvā ir A, C un D vitamīni, kas veicina normālu imūnsistēmas attīstību. **Satur alfa linolēnskābi (omega-3) un dzelzi, kas veicina normālu smadzeņu un nervu audu attīstību.

Māmiņu bezmaksas tālrunis:
+371 80200908
Vai rakstiet e-pastu uz info@aptaclub.lv