Pilnveidojam Aptamil® AR

Drīzumā Aptamil® AR piena maisījums būs pilnveidots ar patentētu formulu un modernu iepakojuma dizainu

 


Kas mainīsies?

Aptamil® AR piena maisījums ir pilnveidots ar mūsu nākamās paaudzes formulu, kurā apvienoti karoba sēklu sveķi — dabiskais biezinātājs, ar mūsu unikālo izgatavošanas procesu. Aptamil® AR ir īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika zīdaiņiem atgrūšanas gadījumā, kas paredzēta lietošanai ārsta uzraudzībā. Tagad Aptamil® AR sastāvā ietilpst mūsu unikālais un patentētais GOS/FOS šķiedrvielu maisījums, kam pievienotas postbiotikas. GOS/FOS ir mūsu patentētais šķiedrvielu maisījums, kas nodrošina labvēlīgu vidi veselīgai zarnu mikrofloras attīstībai. Aptamil® AR sastāvā ir karoba (baltās akācijas) sēklu sveķi — dabīgais biezinātājs, kas palielina maisījuma konsistences viskozitāti un palīdz noturēt saturu kuņģī, lai novērstu tā atgriešanos barības vadā un tālāk ārā no mutes. Tāpat šim maisījumam ir izmainīti garo oglekļa ķēžu polinepiesātināto tauksābju (LCP) daudzumi un vitamīnu un minerālvielu sastāvs, kā to nosaka jaunākās normatīvo aktu prasības. Maisījumam būs jauns un moderns iepakojuma dizains.


Kad?

Uzlabotais Aptamil® AR maisījums veikalu plauktos parādīsies pakāpeniski no novembra.

 Mūsu patentētā jaunās paaudzes formula - Aptamil® AR

Iedvesmojoties no vairāk nekā 40 gadus ilgiem Nutricia zinātniskajiem pētījumiem par mazu bērnu uzturu, mūsu komanda, kura sastāv no vairāk nekā 400 zinātniekiem un ekspertiem, ir izstrādājusi Jūsu mazuļa uztura vajadzībām pielāgotu maisījumu — Aptamil® AR. Aptamil® AR ir īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta zīdaiņu pārtika atgrūšanas pārvaldībai ar uztura režīma palīdzību, kas paredzēta lietošanai ārsta uzraudzībā.  Aptamil® AR maisījums tika īpaši izstrādāts, izmantojot karoba (baltās akācijas) sēklu sveķus, lai iegūtu biezāku maisījuma konsistenci. Ir pierādīts, ka biezākas konsistences pārtikas produkti palīdz mazināt atgrūšanas simptomus.

 

Sastāvā ietilpst karoba sēklu sveķi — biezinātājs, kas palielina maisījuma viskozitāti. Karoba sēklu sveķi (locust bean gum, LBG) ir dabīgs biezinātājs — LBG dabiskās šķiedras sabiezina maisījumu, absorbējot ūdeni un palīdzot noturēt saturu kuņģī, tādā veidā mazinot atgrūšanu. Šis ir galvenais atgrūšanas pārvaldības uztura elements. Turklāt jaunajam Aptamil® AR maisījumam ir izmainīts LCP līmenis un vitamīnu un minerālvielu sastāvs, kā to nosaka normatīvo aktu prasības.

 

 

Tagad Aptamil® AR sastāvā ietilpst mūsu unikālais un patentētais GOS/FOS šķiedrvielu maisījums, kas apvienots ar mūsu uzlaboto ražošanas procesu. GOS ir galaktooligosaharīdi un FOS ir fruktooligosaharīdi; abi ir nesagremojamie ogļhidrāti. Tie ir speciālas ogļhidrātu struktūras ar šķiedrvielām līdzīgu darbību, kas rada labvēlīgu vidi vēlamajām baktērijām zarnu traktā. GOS/FOS ir mūsu patentētais šķiedrvielu maisījums, kas nodrošina labvēlīgu vidi veselīgai zarnu mikrofloras attīstībai. Aptamil® AR nodrošina papildu barības vielas, piemēram, garo ķēžu polinepiesātinātās taukskābes (LCP) Omega 3 un Omega 6, kā arī nukleotīdus. Ja Jūsu mazulis cieš no atgrūšanas, iesakām konsultēties ar ārstu, kurš Jums ieteiks labāko risinājumu, lai mazinātu atgrūšanu.

 Esam uzlabojuši produkta izskatu, izveidojot tam jaunu un modernu dizainu!

Aplūkojiet to, lai varētu atrast šo produktu veikalu plauktos!

 

 


Maisījuma pagatavošana

Ievērojiet pagatavošanas norādījumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī.

pagatavosana1

Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilus traukus un piederumus.

pagatavosana2

Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40°C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

pagatavosana3

Izmantot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar tīru nazi.

pagatavosana4

Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

pagatavosana5

Aizskrūvējiet pudelīti un, turot horizontāli, uzreiz enerģiski sakratiet 10 sekundes, pēc tam pagrieziet vertikāli un vēl sakratiet 10 sekundes vai līdz pulveris pilnībā izšķīdis.

pagatavosana6

Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37°C). Uzglabāšana: atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (<25°C), bet ne ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā. Nepareiza produkta pagatavošana, uzglabāšana un ēdināšanas noteikumu neievērošana var būt bīstama Jūsu bērna vaselībai.

 


 

Kā pāriet uz jauno, patentēto nākamās paaudzes maisījumu?

Vēlamies apliecināt, ka jūs varat droši pāriet uz mūsu nākamās paaudzes maisījuma lietošanu. Pārejot uz jauna maisījuma lietošanu, dažiem mazuļiem ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie tā, jo viņiem rodas nelielas gremošanas izmaiņas, taču tām vajadzētu būt minimālām un īslaicīgām. Mūsu nākamās paaudzes maisījums ir patentēta mūsu sastāvdaļu un unikālā izstrādes procesa kombinācija. Esam sagatavojuši vienkāršu ēdināšanas plānu, kas palīdzēs pāriet uz nākamās paaudzes maisījuma lietošanu. Rekomendējam katru dienu aizvietot pudelīti Jūsu mazuļa pašreizējā maisījuma ar vienu pudelīti nākamās paaudzes Aptamil® AR dienas laikā, sākot ar pirmo jaunā maisījuma lietošanas reizi, lai nodrošinātu tā labāku panesamību. Jūsu ārsts var sniegt padomu par konkrētu, Jūsu mazulim piemērotu pārejas laiku un metodēm. Dažiem mazuļiem ir nepieciešana aptuveni nedēļa, lai pierastu pie nākamās paaudzes maisījuma. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, lai uzzinātu, kā ēdināt mazuli.

 

Ieteicamā pārejas shēma*

 

Ēdināšana

1.

2.

3.

4.

5.

1. diena

2. diena

3. diena

4. diena

5. diena

Pašreizējais maisījums

Patentētā jaunās paaudzes formula

* Balstoties uz ēdināšanas režīmu <3 mēn. vecam bērnam.Mūsu produkti

Aptamil® AR, 400 g

Zīdaiņiem atgrūšanas gadījumā. Īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzēta pārtika, no dzimšanas. Aptamil® AR nav paredzēts priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem.

Satur ceratoniju (LBG), kas ir dabīgs biezinātājs: dabīgās ceratonijas pupu šķiedrvielas, absorbējot ūdeni, biezina maisījumu, tādējādi samazinot atgrūšanu. Tā ir galvenā funkcija uztura režīmam atgrūšanas gadījumā.

 
 

 

 

 Uzdodiet mums savus jautājumus!

+371 80200908
info@aptaclub.lv