Kas mainīsies?

Aptamil® 2 papildu ēdināšanas piena maisījuma formula mainīsies uz mūsu patentēto jaunās paaudzes formulu, kas apvienos unikālu sastāvdaļu kombināciju un īpašu izstrādes procesu, lai turpinātu apmierināt mazuļa uztura vajadzības visos attīstības posmos. Mūsu patentētā jaunās paaudzes recepte ar Pronutra®-ADVANCE, apvieno mūsu unikālo sastāvdaļu kombināciju, tai skaitā 3’ GL HMO (angļu HMO- Human milk oligosaccharides) - mātes piena oligosaharīdus. Tiks ieviests arī jauns, moderns iepakojuma dizains. Pagatavojot piena maisījumu, Jūs varētu pamanīt nelielas izmaiņas starp pašreizējo Aptamil® 2 maisījumu un mūsu patentēto jaunās paaudzes formulu. Skatiet sadaļu – Mūsu produkti, lai uzzinātu vairāk.

 

 

Kad?

Jaunās paaudzes formulas piena maisījums veikalu plauktos pakāpeniski parādīsies no oktobra vidus. To varēs atpazīt pēc jaunā iepakojuma dizaina.

 


 

Mūsu patentētais nākamās paaudzes maisījums - Aptamil® Pronutra®-ADVANCE

40 gadus esam veikuši mātes piena un mazuļu vajadzību iedvesmotus pētījumus. To rezultātā esam izstrādājuši patentētu, jaunās paaudzes Aptamil® piena maisījumu. Tas ir vienīgais maisījums ar Pronutra®-ADVANCE - mūsu unikālo sastāvdaļu kombināciju, tostarp 3’ GL HMO (Mātes piena oligosaharīdi), kas iegūts mūsu unikālā izstrādes procesa rezultātā.

Mātes piena oligosaharīdi dabiski ir atrodami mātes pienā. Aptamil® Pronutra®-ADVANCE 2 ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu Jūsu mazuļa uztura vajadzības.

 

 

Balstoties uz 40 gadu laikā veiktajiem pētījumiem, ko iedvesmojis mātes piens un mazuļa vajadzības, mūsu nākamās paaudzes maisījums satur visas mazulim nepieciešamās uzturvielas, kā arī: mūsu patentēto GOS/FOS un garo ķēžu polinepiesātināto taukskābju (LCP) maisījumu: Omega 3 (DHS*) un Omega-6 (AS), HMO 3'GL: 3'- galaktosillaktozi - mātes piena oligosaharīdu. 3' GL tiek iegūts mūsu unikālā izstrādes procesa rezultātā. Svarīgos C un D vitamīnus*

 

 

C un D vitamīni: nepieciešami imūnsistēmas funkciju nodrošināšanai, prebiotikas GOS/FOS: patentēts galakto un fruktooligosaharīdu maisījums, kas veicina organisma aizsardzību, nodrošinot labvēlīgu vidi veselīgas zarnu mikrofloras attīstībai. LCP (Omega-3 taukskābes DHS un AS) - nepieciešamas redzes sistēmas attīstībai, būtiska loma nervu sistēmas attīstībā. Mātes piena oligosaharīdi: caur gremošanas sistēmu nozīmīgi ietekmē zīdaiņa imūnsistēmas attīstību (zarnu traktā atrodas aptuveni 70-80% imūnšūnu).

* Saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.


 

Mātes piena oligosaharīdi (HMO)

Mātes piens ir ļoti sarežģīts. Tas sastāv no ļoti daudziem un dažādiem uzturā vērtīgiem un bioloģiski aktīviem savienojumiem, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu sekmīgu jūsu mazuļa augšanas procesu, imunitātes, kā arī zarnu trakta un smadzeņu attīstību. Viens no šādiem savienojumiem ir mātes piena oligosaharīdi (HMO). Plašāku informāciju lasiet šeit, lai uzzinātu par to, kas ir HMO, un to galveno lomu jūsu augošā mazuļa uzturā.

 

 


 

Esam uzlabojuši produkta izskatu, izveidojot tam jaunu un modernu dizainu!

Aplūkojiet to, lai varētu atrast šo produktu veikalu plauktos!

 

 

 

Maisījuma pagatavošana

pagatavosana1

Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilus traukus un piederumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī.

pagatavosana2

Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40°C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

pagatavosana3

Izmantot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti. Nolīdziniet pulveri mērkarotē ar iepakojuma augšējā iestrādātā līmeņa nolīdzinātāja palīdzību.

pagatavosana4

Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

pagatavosana5

Aizskrūvējiet pudelīti un, turot vertikāli, uzreiz enerģiski sakratiet 10 sekundes vai līdz pulveris pilnībā izšķīdis.

pagatavosana6

Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37°C). Uzglabāšana: atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (no 5 līdz 25°C). Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā.

 


 

Kā pāriet uz jauno, patentēto nākamās paaudzes maisījumu?

Vēlamies apliecināt, ka jūs varat droši pāriet uz mūsu nākamās paaudzes maisījuma lietošanu. Pārejot uz jauna maisījuma lietošanu, dažiem mazuļiem ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie tā, jo viņiem rodas nelielas gremošanas izmaiņas, taču tām vajadzētu būt minimālām un īslaicīgām. Mūsu nākamās paaudzes maisījums ir patentēta mūsu sastāvdaļu un unikālā izstrādes procesa kombinācija. Klīniskie pētījumi parādīja, ka mazuļi viegli panes šo maisījumu un var droši pāriet uz tā lietošanu uzturā. Esam sagatavojuši vienkāršu ēdināšanas plānu, kas palīdzēs pāriet uz nākamās paaudzes maisījuma lietošanu.

Rekomendējam katru dienu aizvietot pudelīti Jūsu mazuļa pašreizējā maisījuma ar vienu pudelīti nākamās paaudzes Aptamil® Pronutra®-ADVANCE - dienas laikā, sākot ar pirmo jaunā maisījuma lietošanas reizi, lai nodrošinātu tā labāku panesamību. Jūsu ārsts var sniegt padomu par konkrētu, Jūsu mazulim piemērotu pārejas laiku un metodēm. Dažiem mazuļiem ir nepieciešana aptuveni nedēļa, lai pierastu pie nākamās paaudzes maisījuma. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, lai uzzinātu, kā ēdināt mazuli.

 

Ieteicamā pārejas shēma*

 

Ēdināšana

1.

2.

3.

4.

5.

1. diena

2. diena

3. diena

4. diena

5. diena

Pašreizējais maisījums

Patentētā jaunās paaudzes formula

* Balstoties uz ēdināšanas režīmu <3 mēn. vecam bērnam.


 

Mūsu produkti

 

Aptamil® 1, 800 g

Mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem no dzimšanas. NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā, un tās komanda, kuras sastāvā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, 40 gadu garumā ir veikusi inovatīvus pētījumus. Šo pētījumu rezultātā ir izstrādāts patentēts mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem Aptamil® ar Pronutra®-ADVANCE, lai apmierinātu mazuļa uztura vajadzības visos tā attīstības posmos.

Vienīgā recepte ar Pronutra®-ADVANCE, kas apvieno mūsu unikālo sastāvdaļu kombināciju un īpaši pilnveidoto unikālo izstrādes procesu.

*Satur dokozaheksaēnskābi (DHA), kā paredzēts tiesību aktos attiecībā uz visiem maisījumiem zīdaiņiem.

Vairāk par Aptamil 1

 

Aptamil® 2, 800 g

Mākslīgais papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēn. NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā. Mūsu komanda, kurā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, jau 40 gadus veic inovatīvus pētījumus. To rezultātā ir izstrādāts patentēts mākslīgais piena maisījums zīdaiņiem Aptamil® ar Pronutra®-ADVANCE, lai apmierinātu mazuļa uztura vajadzības visos attīstības posmos.

 

 


 

Uzdodiet mums savus jautājumus!

+371 80200908
info@aptaclub.lv