Mūsu patentētais jaunās paaudzes maisījums - Aptamil® PROSYNEO HA 2

Tagad Aptamil® HA 2 piena maisījumam ir jauns nosaukums — Aptamil® PROSYNEO HA 2. Maisījums ir pilnveidots ar patentētu jaunās paaudzes formulu un modernu iepakojuma dizainu. Tā izstrādes pamatā ir vairāk nekā 40 gadus ilgi mātes piena pētījumi.
Alerģijas kādam no ģimenes locekļiem, ķeizargrieziena operācija, antibiotiku lietošana un piesārņojums zīdaiņiem var radīt palielinātu alerģijas attīstības risku.

  • Alerģijas kādam no ģimenes locekļiem palielina mazuļiem alerģijas attīstības risku par 20–40 %;

  • Ķeizargrieziena operācija palielina mazuļiem alerģijas attīstības risku par 30 %;

  • Antibiotiku lietošana divkāršo mazuļiem astmas attīstības risku;

  • Piesārņojums palielina mazuļiem sēkšanas risku līdz 20 %.

Mazuļa imūnsistēma pēc piedzimšanas nav vēl pilnībā attīstījusies. Tā attīstās pakāpeniski. Pastāv dažādi faktori, kas var ietekmēt līdzsvarotas imūnsistēmas veidošanos, piemēram, alerģijas kādam no ģimenes locekļiem. Alerģijas zīdaiņa vecumā ir agrīna imūnsistēmas līdzsvara traucējumu pazīme - imūnsistēma pastiprināti reaģē uz nekaitīgām vielām (alergēniem). Tagad jūs varat paveikt daudz vairāk, lai mazinātu alerģijas risku, palīdzot attīstīties mazuļu imūnsistēmai. Uzturs ietekmē imūnsistēmas attīstību caur zarnu traktu, un palīdz mazināt alerģijas attīstības risku. Mātes piens ir labākais uzturs Jūsu mazulim, un tas veicina mazuļa imūnsistēmu - tās attīstību un pareizu darbību, turklāt tas mazina risku saslimt ar alerģijām. Kad zīdīšana nav iespējama, bet ir svarīgi samazināt alerģijas attīstības risku, izvēlieties Aptamil® PROSYNEO HA 2.

Aptamil® PROSYNEO formula kopā ar mūsu patentēto SYNEO™ kombināciju ir īpaši izstrādāta mazuļiem ar paaugstinātu jutīgumu. Tā atbalsta veselīgas imūnsistēmas veidošanos.

DUBULTA SADARBĪBA

  • PRO: hidrolizētas olbaltumvielas;

  • SYNEO™: balstās uz novatoriskiem pētījumiem.

Būtiskie C un D vitamīni palīdz nodrošināt normālu imūnsistēmas darbību.

 

 

Kas ir SYNEO™?

NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā, un tās komanda, kuras sastāvā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, 40 gadu garumā ir veikusi inovatīvus pētījumus. Šo pētījumu rezultātā ir izstrādāts Aptamil® PROSYNEO, kas ir paredzēts zīdaiņiem un ir īpaši pielāgots, lai veicinātu normālu zīdaiņa imūnsistēmas darbību.* Vienīgais maisījums, kas apvieno SYNEO™ un unikālu, mazākās daļās sadalītu olbaltumvielu struktūru.

SYNEO™ (mūsu patentētā *kombinācija) satur:

  • šķiedrvielas GOS/FOS: patentēto galaktooligosaharīdu un fruktooligosaharīdu kompleksu — barības vielas labajām baktērijām zīdaiņu zarnās;

  • Bifidus Breve: baktēriju, kas dabiskā veidā ir sastopama ar mātes pienu barotu zīdaiņu zarnās.

* Satur būtiskos C un D vitamīnus saskaņā ar normatīvo aktu prasībām mākslīgajiem piena maisījumiem zīdaiņiem pēc 6 mēn.

 Maisījuma pagatavošana

pagatavosana1

Nomazgājiet rokas. Pagatavošanai izmantojiet tīrus vai sterilus traukus un piederumus. Katrai ēdienreizei sagatavojiet jaunu maisījumu. Neizmantojiet maisījuma pārpalikumus. Nesildiet maisījumu mikroviļņu krāsnī.

pagatavosana2

Uzvāriet dzeramo ūdeni un atdzesējiet līdz 40°C. Ielejiet pudelītē nepieciešamo ūdens daudzumu.

pagatavosana3

Izmantot tikai iepakojumam pievienoto mērkaroti.

pagatavosana4

Ieberiet pudelītē precīzu pulvera daudzumu.

pagatavosana5

Aizvākojiet pudelīti un sakratiet, līdz pulveris pilnībā izšķīdis.

pagatavosana6

Pārliecinieties, ka maisījums nav pārāk karsts (apm. 37°C). Uzglabāšana: atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (<25°C), bet ne ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā. Nepareiza produkta pagatavošana, uzglabāšana un ēdināšanas noteikumu neievērošana var būt bīstama Jūsu bērna vaselībai.

 

 

 

Kā pāriet uz jauno, patentēto nākamās paaudzes maisījumu?

Vēlamies apliecināt, ka jūs varat droši pāriet uz mūsu nākamās paaudzes maisījuma lietošanu. Pārejot uz jauna maisījuma lietošanu, dažiem mazuļiem ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie tā, jo viņiem rodas nelielas gremošanas izmaiņas, taču tām vajadzētu būt minimālām un īslaicīgām. Esam sagatavojuši vienkāršu ēdināšanas plānu, kas palīdzēs pāriet uz nākamās paaudzes maisījuma lietošanu. Rekomendējam katru dienu aizvietot pudelīti Jūsu mazuļa pašreizējā maisījuma ar vienu pudelīti nākamās paaudzes Aptamil® PROSYNEO HA 2 - dienas laikā, sākot ar pirmo jaunā maisījuma lietošanas reizi, lai nodrošinātu tā labāku panesamību. Jūsu ārsts var sniegt padomu par konkrētu, Jūsu mazulim piemērotu pārejas laiku un metodēm. Dažiem mazuļiem ir nepieciešana aptuveni nedēļa, lai pierastu pie nākamās paaudzes maisījuma. Vienmēr konsultējieties ar savu ārstu, lai uzzinātu, kā ēdināt mazuli.

Ieteicamā pārejas shēma*

 

Ēdināšana

1.

2.

3.

4.

5.

1. diena

2. diena

3. diena

4. diena

5. diena

Pašreizējais maisījums

Patentētā jaunās paaudzes formula

* Balstoties uz ēdināšanas režīmu <3 mēn. vecam bērnam.Mūsu produkti

Aptamil® PROSYNEO HA 1, 400 g

Samazina govs piena olbaltumvielu alerģijas attīstības risku. Mākslīgais piena maisījums no dzimšanas.

DUBULTA SINERĢIJA:

  • PRO: hidrolizētas olbaltumvielas;

  • SYNEO™: balstīts uz novatoriskiem pētījumiem.

Atvērtu iepakojumu glabāt noslēgtu vēsā, sausā vietā (no 5° līdz 25°C), bet ne ledusskapī. Atvērta iepakojuma saturu izlietot 4 nedēļu laikā. Produkts ir iepakots aizsargatmosfērā.

 

Aptamil® PROSYNEO HA 2, 400 g

Īpaši pielāgots jutīgiem mazuļiem. Stiprina imūnsistēmu*. Mākslīgais papildu ēdināšanas piena maisījums zīdaiņiem no 6 mēn. 

NUTRICIA ir vairāk nekā 120 gadu pieredze mazuļu uztura ražošanā, un tās komanda, kuras sastāvā ir vairāk nekā 500 zinātnieku un speciālistu, 40 gadu garumā ir veikusi inovatīvus pētījumus. Šo pētījumu rezultātā ir izstrādāts Aptamil® PROSYNEO, kas ir īpaši paredzēts zīdaiņiem.

* Satur būtiskos C un D vitamīnus saskaņā ar normatīvo aktu prasībām mākslīgajiem piena maisījumiem zīdaiņiem pēc 6 mēn.

 
 

 Uzdodiet mums savus jautājumus!

+371 80200908
info@aptaclub.lv